Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Testlab, 1999 yılında, tekstil laboratuvar makinaları üretiminde  uzun yıllardır tecrübeli olan iki arkadaş, Sami Özdemir ve İbrahim Aydın tarafından kurulmuştur.

Geçen süreç içerisinde, Testlab’ı Türkiye’nin en önde gelen laboratuvar makinaları ve test cihazları üreticilerinden biri haline getirmeyi başardık.

Testlab, tekstil, gıda, kimya, medikal endüstrilerinin yanısıra, üniversiteler, okullar ve test kuruluşları için standard laboratuvar makinalarının yanısıra, özel ekipmanların da üretimini yapmaktadır.

Testlab, laboratuvar makina ve ekipmanları direk müşterilere satışının yanı sıra, Türkiye ve bir çok ülkedeki distribütörleri ve  mümessilleri aracılığı ile de satışını yapmaktadır.

İhracat pazarlarımız Almanya, Bangladeş, Mısır, Özbekistan, Rusya, Suriye, Tunus, Türkmenistan ve diğer ülkelerdir.

Laboratuvar makinaları ve cihazları konusunda, uzun yılların birikimiyle  gelişen uzmanlığımız sayesinde, birçok endüstri ve araştırma geliştirme laboratuvarları için özel tasarım cihazlar üretmekteyiz.

Kalıcı inovasyon, araştırma, ürün iyileştirme ve geliştirmeye olan bağlılığımız sayesinde ürünlerimizin kalitesi güvencemiz altındadır.

Ayrıca, bir çok OEM müşterimiz için de Laboratuvar Makine ve Ekipman üretimi de yapmaktayız.

Türkiye içindeki ve yurtdışındaki bağlantılarımız sayesinde, diğer laboratuvar cihazları ve sarf malzemelerinin de ithalatını yaparak müşterilerimize sunmaktayız.